Jdi na obsah Jdi na menu

MMČR - Praha

Další nabitý, veleúspěšný víkend pro závodníky KK Chodov

 

Víkend 2. a 3.11. se pro členy závodního teamu Karate klubu Chodov nesl v duchu maximálního nasazení bojové, závodní pohotovosti. Nejprve v sobotu vyrazila mini-skupina závodního teamu na velkou cenu Kdyně kde jsme ukázali, že neprohráváme. Ellen Pešanová se střetla ve finálovém zápase kumite mladší žákyně s další členkou KK Chodov Alenou Zdráhalovou a výsledek: Alena zdráhalová 1.místo a Ellen Pešanová 2.místo. Trenér klubu Miroslav Boguský rovněž nastoupil do své kategorie muži bez rozdílu hmotnosti, kde hladce zvítězil.

Stěžejní byl ale pro celý závodní team KK Chodov, včetně reprezentantů ČR nedělní top závod Mezinárodní Mistrovství ČR v Praze, kde všichni členové karate klubu startovali pod hlavičkou České asociace okinawského karate a kobuda. Tohoto mistrovství se zúčastnily také výpravy z Norska, Rumunska i sousedního Slovenska. A výsledek. Karate klub, co se týče výsledků se stává nej klubem tohoto mistrovství. Mistry ČR se pro tento rok stávají: Veronika Jakubů v disciplině kata i kumite, dále Jiří Vrba, Horák Jan, Bubeník Pavel, Pešanová Ellen, Chod Daniel, Lojdová Anna, Budajová Michaela a Miroslav Boguský.

Vicemistry ČR jsou: Martin Lukeš v disciplíně kata i kumite, dále Anna Lojdová a Michaela Budajová rovněž v kata, Jan Pařízek, Zdráhalová Alena, Hauzrová Natálie a Lochschmidtová Andrea v kumite.

A 3.místa pro naše barvy obsazují v kata Pešan Radek, Kastl Lukáš, Dognerová Žaneta, Nosál Jiří a Barbora Kerbelová . V kumite Dognerová Žaneta, Barsa Jan, Vyčichlo Lukáš, Herák Lukáš a Galla Michal.

Tímto děkujeme za skvěle odvedenou práci všem reprezentantům, celému teamu coachů KK Chodov a samozřejmě sponzorům, bez kterých bychom nemohli vůbec fungovat.

 

Více foto zde: