Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční cena města Chodov

48 medailí z vánoční ceny města Chodov pro závodníky KK Chodov


V sobotu dne 29.11. se zaplnila chodovská sportovní hala karatisty z 18 oddílů, kteří zavítali do tohoto města z celé České republiky, aby svedli své boje o luxusní ceny, které pro ně připravil místní karate klub ve spolupráci s městem Chodov a dalšími sponzory. Tato soutěž je známá nejen svými cenami, ale také především vysokou závodní úrovní, kterou zde již po roky vykazuje velká spousta skvělých karatistů. Karate klub Chodov, který je členem České asociace okinawského karate a kobuda, zde opět potvrdil svou dominanci v tomto sportu a
většina jeho závodníků stanula na nejvyšších stupních svých kategorií. Někteří závodníci i několikrát, jelikož tato soutěž umožňuje, aby se závodníci zúčastnili bojů i v kategoriích vyšších, než do kterých spadají věkem, či hmotností. Nejúspěšnějšími závodníky tohoto turnaje se stali hned 4 chodovští borci. Žaneta Dognerová se 4 zlatými medailemi, Martin Lukeš, Miroslav Boguský-(trenér závodního teamu) a Lukáš Herák, všichni shodně se 3 zlatými medailemi. Lukáš Herák byl pro všechny diváky i závodníky bezesporu největší ozdobou tohoto turnaje. Z jeho bojového nasazení by si mohl kdejaký bojový matador brát příklad, a proto se Lukáš Herák stal novým majitelem největšího poháru pro nejlepšího závodníka turnaje. Dále se 2 zlatými medailemi v tomto turnaji blýskli Patrik Bazoni, Veronika Jakubů, Anna Lojdová a Daniel Chod. Vítězi svých kategorií se stávají i tito zlatí medailisté:
Jakub Kiss, Jiří Vrba, Alena Pešanová, Michal Galla a Daniel Pekuniak, k tomu 2. místa obsazují Filip Bubeník, Alena Zdráhalová, Lukáš Boči, Radek Pešan, Lukáš Vyčichlo, Pavel Bubeník, Miroslav Link, Petr Kundrát a Michal Jindra. A ceněný bronz si na krk pověsil Filip Moskura. Toto jsou nejaktuálnější výsledky Karate klubu Chodov. Oddílu, kde vyrůstá pod vedením profesionálního teamu jedna větší hvězda, než druhá. To vše za pomoci města Chodov, Karlovarského Kraje a dalších laskavých sponzorů, kterým tímto velmi děkujeme.

Více foto zde: